HAKKIMIZDA

Adera Makina Otomasyon olarak, 20 yıldan bu yana tek kafalı kapitone makinası üretiminde uzmanlaşmış bir firmayız. Geliştirmiş olduğumuz Kapitone Bilgisayar Sistemleri kolay kullanım sağlayan grafiksel operatör arayüzüne sahip olup, sistemlerimizin CE uygunluğu bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin her yerine 24 saat içerisinde servis imkanı sunmaktayız. Üretimini sağladığımız kapitone makinalarında özelleştirilmiş baskı ayak sistemi bulunmakta, bu sayede en kalın malzemelerde sorunsuz dikiş sağlamaktadır.

Firmamız, ayrıca yorgan kapitonesi ve yatak örtüleri için özel ölçülerde makina imalatı da yapmaktadır. İhtiyaç duyulan desende, doğrusal, köşeli, dairesel, atlamalı gibi her türde şekil dikebilme yeteneğine sahip kapitone makinalarımızın rayları yükseklik ayarlı olup, terazi ayaklıdır. Makina tasarımlarımızda sadeliği ve işlevselliği ön planda tutmakta, sorunsuz mekanik ve elektronik sistemler sağlamaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun kapitone makinesi üretiminde iddialıyız.

Adera Makina Otomasyon olarak iş ahlakına ve uzun sektör deneyimine sahip ekibimizle, iş güvenliği ve sağlığı çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız yurt içinde ve yurt dışında sektörün ünlü firmalarına kapitone makinası imalatı yapmaya devam etmektedir.