Blog

6 Haziran 2018

Kapitone Makinası İhtiyacı

El işi üretiminin neredeyse kalmadığı zamanları yaşıyoruz. Fabrikasyon üretim öncesinde “el emeği, göz nuru” olarak nitelendirilen yorganlar, perdeler, masa ve yatak örtüleri artık yok denecek kadar az. Bir zamanlar evlilik çağına gelene kadar genç kızlarımızın tek hayali kapitone giysi ve eşyalar dikerek çeyizini zenginleştirmek şeklindeydi. Artık fabrikasyon eşya üretimleri ön planda bulunuyor. Özellikle eşya sektörü ele alındığında yatak örtüsünden koltuk kılıfına, battaniyeden masa örtüsüne kadar her türlü ev tekstili ürünü teknoloji ürünü otomatik tekstil makinaları ile üretiliyor.

Kapitone kumaştan üretilmiş eşyalar ise kalınlık ve sağlamlık ihtiyaçlarına yönelik üretilmektedir. Her türlü kumaş ve dolgu malzemesinden imal edilmeleri mümkündür. Kare, baklava, dikdörtgen ve yıldız gibi farklı desenlerde geometrik şekillerde kesilmiş kumaşlar bilgisayarlı kapitone makinaları ile birbirine dikilmektedir. Masa örtüsü, koltuk, çekyat, mont, kaban, koltuk örtüsü gibi eşyaların üretimi seri çalışan ve teknoloji ürünü olan bilgisayar destekli kapitone makinaları sayesinde mümkün olmaktadır.

Ankara Ostim kapitone makinası imalatı yapan firmalar arasında bulunan bir firma olarak kullanım kolaylığı sağlayan, yüksek verim ve süreklilik avantajı sunan makinalar üretiyoruz. Özveriyle ve 20 yıla dayanan deneyimimizle imal ettiğimiz kapitone makinaları yatak ve ev tekstili başta olmak üzere otomotiv ve giyim gibi çeşitli sektörlere başarı ile hizmet sunmaktadır.

Bilgi Bankası , ,

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir