Blog

9 Haziran 2018

İdeal Kapitone Makinaları

Çağın bir gereği olarak bilgisayarlı sistemlerle tasarlanan kapitone makinaları mekanik ve desen yönünden sınırları kaldırmış durumdadır. Sınırsız desen yeteneği sayesinde arzu edilen desenlerde oturma grubu, yatak ya da ev tekstili ürünleri için bu bir zorunluğu ifade etmektedir. Bu makinalar söz konusu ürünlerde görsel açıdan ve çeşitlilik bakımından zenginlik katmaktadır. Makinaların sahip olduğu özel çizim programları tasarlanan yeni desenleri okuma kapasitesine sahip olarak üretilmektedir. Seri kumaş dokuma yeteneği ise kapitone makinaları bakımından bir olmazsa olmazdır. Makinaların yeteneği kadar satış sonrası yedek parça ve servis desteği de diğer önemli bir konuyu teşkil etmektedir.

İdeal kapitone makinaları yüksek devirde çalışma ve hareket hızına sahip olarak imal edilirler. Makinayı durdurmadan otomatik kumaş kesim sistemi ise sistemin ayırt edici özelliğini teşkil etmektedir. Yüksek standartlarda üretim için büyük bir ihtiyaç olan kapitone makinalarında ileri teknoloji kullanımı da zorunlu hale gelmiştir. En ince konfeksiyon malzemesinden başlamak üzere en kalın yatak paneline kadar sorunsuz bir dikiş sağlamak da müşteriler açısından büyük bir beklentiyi ifade etmektedir. Mobilya üretiminde ülkemiz ve bulunduğu coğrafya için önemli bir merkezi ifade eden Ankara kapitone makina imalatı bakımından beklentilerin yüksek olduğu bir şehir olarak ön plana çıkmaktadır.

Yazılım, otomasyon ve mekanik gibi çeşitli açılardan müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun kapitone imalatı için bizimle irtibata geçin. Gelişmiş dikiş baskı ayarı sistemine sahip kapitone makineleri imalatı konusunda iddialıyız. Adera Makina Otomasyon olarak imal ettiğimiz her kapitone makinası Ankara başta olmak üzere ülkemizin her yanına ve ülkemizin yakın coğrafyasına hitap etmektedir. Her türlü kumaşlardan imal edilmiş katmanları rahatlıkla ve hızla dikme özelliğine sahip olan ürettiğimiz her kapitone makinası yatak, mobilya, otomotiv, giyim ve ev tekstili gibi sektörlere hizmet sunabilmektedir.

Bilgi Bankası , , , , ,

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir